Świąteczne dekoracje w naszym mieszkaniu

Jak się czujecie po świętach?

Mam dzisiaj dla Was wpis o mich świątecznych dekoracjach.

Tak planowałam go wrzucić w ramach inspiracji jeszcze przed świętami, ale niestety nie zdążyłam…

Pewnie już zdążyliście zauważyć, że przykładam dużą wagę do tego jak wygląda nasze mieszkanie, a w jeszcze większym stopniu objawia się to w okresie świąt.

Na dekoracje świąteczne w kolorach czerwieni, bieli i złota postawiłam już dawno temu i konsekwentnie się tego trzymam dokupując kolejne ozdoby, bardzo lubię oczywiście ozdoby hand made i chętnie się w takie zaopatruję.

W tym roku jedak dekoracje prezentują się nieco inaczej, bo niecały miesiąc temu zmieniliśmy mieszkanie.  Jak widzicie na zdjęciach dekoracji jest sporo w różnych miejscach, bo musiały zapełnić przestrzeń tam gdzie nie mamy jeszcze firan i zasłon.

Jednym z moich ulubionych akcentów jest „patyk” z bombkami. To cienka wierzbowa gałązka, którą przywiązałam do karniszy i ozdobiłam bombkami.

Na stole znany już Wam wieniec adwentowy, świece już prawie zniknęły, ale myślę, że nadal jest fajną ozdobą 🙂

W kąciku pokoju na kawowym stoliczku, postawiłam kilka świerkowych gałązek, małą szopkę i świecę, tam też czekał opłatek, który w wigilię przenieśliśmy na główny stół.

Na oknach powiesiliśmy drewniane świąteczne zawieszki (na tym zdjęciu chyba najbardziej widać brak zasłon), a pod choinką czekały prezenty. Jak łatwo się domyślić największy prezent był dla najmniejszego człowieka w domu.

Jak Wam się podobają nasze dekoracje? Co ciekawego Wy w tym roku zrobiliście u siebie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *