Dekoracje na BABY SHOWER

Długo marzyłam o wykrojnikach z dziecięcymi ubrankami.

W związku z tym, że tematy dziecięce są mi ostatnio szczególnie bliskie zdecydowałam się zamówić oba komplety – i  dla chłopca i dla dziewczynki.

Od razu miałam wizję kartek gratulacyjnych „z praniem” które pokazywałam Wam już kilka dni temu, ale wiedziałam, że na tym użycie wykrojników się nie zakończy.

Wczoraj pokazałam Wam na Facebooku dekoracje na muffinach, a dziś chciałam pokazać całość dekoracji z naszego Baby Shower.

Oczywiście na pierwszy ogień idą wspomniane już dekoracje na muffinach. Maleńkie bodziaki, spodenki, śliniaczki, misie i króliki nakleiłam na wykałaczki i powbijałam w muffiny 🙂  Oczywiście mając oba zestawy można zrobić też wersję z sukienką, ale no cóż – może następnym razem.

Poza dekoracją muffinów zrobiłam jeszcze girlandkę z bodziaków z muchami. Typowo chłopięce i oczywiście z imieniem :). Girlandka wisiała nad stołem, ale na tej imprezie jej kariera się nie kończy, niebawem zawiśnie nad łóżeczkiem Michasia.

Planowałam jeszcze zrobić desery z niebieską galaretką, ale wierzcie mi nie tak łatwo jest znaleźć galaretkę w tym kolorze (byłam w 5 albo 6 sklepach)

Miały być jeszcze błękitne balony, ale ja już się do ich dmuchania nie nadaję, zostawiłam je pod ręką i….zupełnie o nich zapomniałam.

 

Podobają Wam się takie dekoracje? Myślę, że świetnie sprawdzą się też na imprezach powitalnych i pierwszych urodzinach.

Michaś jeszcze w brzuchu a ja już myślę o dekoracjach na chrzest 🙂

Na koniec chciałam Wam powiedzieć, że dekoracje muffinów zgłaszam na wyzwanie „Coś słodkiego” w Scrapku 🙂

6 komentarzy “Dekoracje na BABY SHOWER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *