7 urodziny bloga i WIELKA NIESPODZIANKA

Nie wiem kiedy to zleciało.
Dziś mija dokładnie 7 lat od mojego pierwszego wpisu na blogu.
Co się zmieniło? Dosłownie wszystko.

Pierwsze prace były dalekie od ideału, a pierwsze zdjęcia niezwykle chaotyczne. Wygląd pierwszego bloga też pozostawiał wiele do życzenia… Wtedy blog był dla mnie szansą na to, żeby pokazać znajomym co robię. Nie było Snapa, Instagrama, a przeciętny użytkownik Facebooka nie korzystał z Funpage’a dla swojej działalności. Zdjęcia z telefonów były „mocno poglądowe”, a internet w telefonach działał jak by chciał a nie mógł. Blog wydawał się być najsensowniejszym rozwiązaniem. Przez te 7 lat ani razu nie pożałowałam decyzji o jego założeniu.

Jak komuś z Was będzie się chciało przeklikać do początków to na pewno zauważy zmiany jakie zaszły 😉 W ten sposób od 7 lat tworzę swoją galerię prac, dzielę się z Wami sukcesami i porażkami i pokazuję relację z eventów hand madowych, w których uczestniczę. Rękodzieło i blog stały się nieodłącznymi kawałkami mojego życia. Rosły i rozwijały się razem ze mną:)

Cały czas uczę się czegoś nowego, doskonalę swój warsztat pracy, poznaję nowe techniki, uczę się robić lepsze zdjęcia i rozwijam swoje kanały w Social Media, staram się pisać coraz lepsze wpisy. W styczniu przeniosłam bloga na wordpressa i działam już – (wreszcie) pod własną domeną. A przede wszystkim robię kartki, biżuterię, dekoracje, realizuje Wasze indywidualne zamówienia i spełniam marzenia.

Jednym z moich marzeń do spełnienia był sklepik internetowy. Nie żebym nie mogła korzystać z platform do sprzedaży, mogłam i korzystałam, ale w końcu po tylu latach doczekałam się własnego sklepiku.

Właśnie dziś serdecznie Was zapraszam do odwiedzania mojego sklepu Sklep.titinka.pl

Link do niego pojawił się już też w zakładkach na górze strony.
Na dobry początek mam 20% rabatu dla wszystkich kupujących – przy zamówieniu należy wpisać w koszyku kod: ZAKUPY_TT
Kod działa do 15.09.2017 r.

Co planuję dalej?

Dalszy rozwój 😉
Już mam listę kolejnych technik, które chciałabym poznać, a dla Was planuję warsztaty stacjonarne – dawajcie znać czy będziecie zainteresowani 😉

Planuję też mnóstwo nowych prac, które stopniowo będę dodawać do sklepu.

P.S. Gdyby coś nie działało to dawajcie znać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *