5 powodów dla których warto kupować rękodzieło?

Czas świątecznych zakupów trwa w najlepsze. Spędzać długie godziny na rozmyślaniach i poszukiwaniach wyjątkowych podarków dla naszych bliskich. Warto rozejrzeć się dookoła, może tuż obok Was kryją się prawdziwe „perełki”.

Może część z Was zastanawia się czy warto kupować rękodzieło w prezencie? Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego wpisu już nie będziecie mieć wątpliwości.

  1. Wyjątkowe drobiazgi

Każdy z nas lubi czuć się wyjątkowo. Świadomość, że nasz prezent jest wykonany w pojedynczym, można powiedzieć unikatowym egzemplarzu daje obdarowanemu poczucie luksusu i wyjątkowości.

2. Personalizowane prezenty

Mało kto o tym pamięta, że rękodzielnik może wykonać nasze zamówienie w odpowiedniej kolorystyce, rozmiarze, z ulubionymi dodatkami lub dodanym imieniem obdarowanego. Taki „szczegół” na pewno nie zostanie przeoczony przez obdarowanego.

3. Zrobione z sercem

Rękodzielnik poświęca swój czas, stara się i wykorzystuje swoje umiejętności i wkłada kawałeczek serca w każdy wykonany produkt.
Rękodzieło to prawdziwe prezenty z duszą.

4. Wsparcie konkretnego artysty

Kupując czyjeś produkty pokazujecie, że szanujecie jego pracę, wspieracie ją i doceniacie, a tym samym pomagacie twórcy się dalej rozwijać.

5. Wspieramy lokalny rynek

Ostatnim argumentem, o którym najczęściej zapominamy jest fakt, że kupując produkty od rękodzielników wspieramy nasz lokalny, polski rynek.


Pamiętajcie jednak, że jeśli chcielibyście podarować komuś rękodzieło to czasu wcale nie zostało tak wiele, a na takie prezenty z duszą zdecydowanie warto poczekać.

A jeśli nie planujecie w tym roku zakupu rękodzieła na prezent zawsze możecie pomóc swoim ulubionym twórcą poprzez polecanie ich pracy, udostępnianie wpisów, lajkowanie i komentowanie.
Może dla Was wydaje się to zupełną błahostką, ale nam twórcą bardzo pomaga w dotarciu do szerszego grona odbiorców.

Wszystkie produkty ze zdjęć wykonałam osobiście. Moje prace są dla Was dostępne TU, mogę też wykonać dla Was specjalne zamówienia – dajcie tylko znać o czym marzycie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *