Zielona kartka na 18-tkę

Na ostatnich warsztatach uczestniczki bardzo polubiły się z postarzaniem brzegów kartek. Muszę przyznać, że mocno mnie tym zainspirowały i w dzisiejszej pracy postanowiłam wrócić do tego (jakże zaniedbanego) przeze mnie triku. Pokażę Wam dzisiaj jedną kartkę w dwóch odsłonach.

Kartka ta na początku była wzorem zaproszenia. W związku z tym, że przygotowałam 2 propozycję męskich osiemnastkowych zaproszeń i to właśnie drugi wzór został wybrany, postanowiłam przerobić ją na „zwykłą” kartkę urodzinową.

Wymieniłam tylko kawałek z napisem „Zaproszenie” na „Wszystkiego najlepszego” i kartka zyskała nową funkcję.

Tym trikiem chciałam Wam pokazać, że jestem w stanie przygotować dla Was zaproszenia podobne do wybranych kartek. Jeśli podobają Wam się jakieś wzory z moich prac, a chcecie zmienić ich funkcję, czy okazję lub dodać personalizację – dawajcie znać. Wiele wzorów, które już raz wykonałam można powtórzyć zmieniając napis, dodatki lub kolorystykę i stworzyć coś co spełni Wasze oczekiwania.

Kartka jest dostępna w moim sklepiku, a jeśli wolicie ją w formie zaproszeń dawajcie znać w wiadomości prywatnej – ustalimy szczegóły zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *