
Kartka z okazji rocznicy święceń kapłańskich.

Kolorystyka dopasowana do wybranego obrazu. Dodałam kwiaty i koronkową kokardę.

Całość zapakowałam w pudełko z okienkiem.

Jak Wam się podoba taki upominek?

Kartka z okazji rocznicy święceń kapłańskich.

Kolorystyka dopasowana do wybranego obrazu. Dodałam kwiaty i koronkową kokardę.

Całość zapakowałam w pudełko z okienkiem.

Jak Wam się podoba taki upominek?