O co chodzi z tym Classic Blue?

Od początku tego roku cały kreatywny świat oszalał na punkcie classic blue, kolor pojawia się wszędzie, gości na wybiegach, wkrada się na sale weselne a niedługo wyskoczy też z lodówki (chociaż może lepiej nie).

O co w tym wszystkim chodzi?

Już Wam wyjaśniam. Instytut Pantone, zajmujący się systemem standaryzacji kolorów co roku podaje „kolor roku”. Według ich prognoz kolor ten będzie dominował w kolekcjach projektantów mody, ale nie tylko, również dekoracji wnętrz, czy imprez okazjonalnych. Na rok 2020 został wybrany właśnie „classic blue”

Na pewno zauważyliście też, że w sklepach pojawia się coraz więcej niebieskich rzeczy, a jeśli nie zauważyliście to koniecznie dobrze się rozejrzyjcie! Są wszędzie: ubrania, meble, dodatki do wystroju wnętrz.

Kolor też będzie królował na salach weselnych i okazjonalnych imprezach.
Nie mogłam (i nie chciałam) pozostać wobec tego obojętna, właśnie dlatego powstała nowa kolekcja kartek na Pierwszą Komunię Świętą, a jej motywem przewodnim jest właśnie kolor Classic Blue.

Jeśli chociaż przez chwilę zastanawialiście się czy podoba mi się tegoroczny wybór Instytutu Pantone – to powiem Wam, że bardzo! Sam fakt, że lubię niebieski to nie wszystko. Od czasu jak świadomie śledzę trendy kolorystyczne na kolejne lata nie było tak eleganckiego, a za razem przyjemnego do pracy koloru jak ten!

A teraz już nie przedłużając chciałam pokazać Wam całą kolekcję kartek na Pierwszą Komunię Świętą. Są one już dostępne w moim sklepie!

Mam nadzieję, że kolekcja Wam się spodoba i stanie się pięknym, modnym dodatkiem do Waszych życzeń.

A jakie jeszcze kolekcje z motywem Classic Blue chcielibyście zobaczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *