Najczęściej zamawiane prace

Mogłoby się zdawać, że robię mnóstwo kartek, na różne okazje. Bardzo popularne są kartki na ślub, chrzest, komunię czy urodziny. Zdarzają się też gratulacyjne czy imieninowe, jednak najwięcej pytań dostaję o…

…”Bony na wnuki”.

Pomysł bonu na wnuki pojawił się prawie 3 lata temu – przed naszym ślubem, szukałam jakiegoś zabawnego dodatku do podziękowań dla rodziców i właśnie wtedy stworzyłam pierwsze bony.

Od tamtej pory w świat poleciało już ponad 60 kompletów bonów i cały czas o nie pytacie. Stworzyłam kilka nowych wzorów bonów, ale to urocze dzieciaczki interesują Was najbardziej. 

Mimo, że jest to mój autorski projekt doczekał się już kilku plagiatów (mówię o tych, które zostały opublikowane na innych stronach czy blogach), a pewnie znalazłoby się jeszcze kilka kolejnych, które powstały w domowym zaciszu i po cichutku trafiły do nowych właścicieli… Było by miło, gdyby kopiści chociaż wspominali skąd wzięli pomysł na takie cudo… ale cóż chyba oczekuję zbyt wiele….

Wracając do bonów najpopularniejsze są takie w formacie A6 – otwierane z dedykacją i „zasadami działania” w środku.

ale też powstawały większe fomaty – A4 prezentują się całkiem fajnie i na serduszku mają miejsce na personalizację (warunki realizacji) i dedykację.

Powstało też kilka w formacie A3. Te lubię zdecydowanie najmniej. Moim zdaniem ten wielki format traci cały urok, ale skoro są chętni to i takie czasem powstają.

We wpisie pokazuję Wam ostatnie bony z ubiegłego sezonu.
Jeśli Wam się podobają to mogę wykonać takie również dla Was – w odpowiedniej kolorystyce, lub możecie wybierać z gotowych kompletów dostępnych w sklepiku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *