Kartka z szopką – kolekcja rustykalna

Święta Bożego Narodzenia większości z nas kojarzą się przepychem dekoracji, migocącymi lapkami, ogromnymi choinkami, tonami brokatu i mnóstwem kolorowych bombek. Pierwsze kolory jakie przychodzą nam na myśl to czerwony, zielony i złoty…. a jednak zdecydowałam się zrobić całą kolekcję kartek świątecznych w stylu rustykalnym. Powiecie, że taka moda, ale jednak jak się głębiej zastanowimy to do żadnej innej okazji ten styl nie pasuje tak bardzo.

Cud Bożego Narodzenia nie wydarzył się przy migocących choinkach, a w skromnej drewnianej stajence. Kocyka w renifery też nie było, a Pan Jezus leżał w żłóbku na sianie owinięty w pieluszki. Czy teraz przyznacie mi rację, że skromne, rustykalne kartki pasują do Świąt Bożego Narodzenia?
Dzisiaj bardzo tradycyjna kartka, z białą szopką na tle papieru craftowego, a w ramach ozdób drewniane śnieżynki i drobne perełki. Tak, dobrze widzicie – jest trochę brokatu na śnieżynkach, to taki drobny nowoczesny akcent, w tej tradycyjnej ale skromnej kartce.

Co myślicie o takiej kartce?

Cała kolekcja rustykalna jest już dostępna w moim sklepie, a dla tych co jednak wolą mocne akcenty kolorystyczne przygotowałam kolekcję z Mikołajami, która również jest już dostępna. Obiecuję też kolejne kartki. Przypominam, że do końca listopada możecie  zrobić u mnie zakupy z 20% rabatem, który otrzymacie po zapisaniu się na NEWSLETTER (na pasku bocznym bloga).

Zapraszam też na mojego Facebooka i Instagrama 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *