Coraz bliżej Święta…

Coraz bliżej święta…. Piosenka z reklamy coca-coli aż sama się prosi o zaśpiewanie, jak już na początku listopada wszędzie pojawiają się ozdoby świąteczne….Nie będę zostawać w tyle. Z resztą i tak już wiecie, że zaczęłam już szykować świąteczne kartki. Ja muszę o nich zacząć myśleć dużo wcześniej, żebyście i Wy z wyprzedzeniem mogli je kupić i wysłać do najbliższych. Muszę przyznać, że sama jestem dumna z tego, że w końcu spełniłam moje tradycyjne „w przyszłym roku zacznę wcześniej” 🙂
Na dobry początek prac w świątecznych klimatach, mam dla Was kartkę w stylu rustykalnym, z białą Gwiazdą Betlejemską. Kartka ma rozmiar 15 x 15 cm, jest wykonana z papieru craftowego, z dodatkiem tekturek świątecznych i perełek. Gwiazda jest dość mocno posypana brokatem – co widać na pierwszym zdjęciu.
Zdradzę Wam mały sekret (chociaż jak ktoś uważnie śledził moje instastories to już to wie), że powstała cała rustykalna kolekcja kartek na Boże Narodzenie. Mówiłam już ostatnio, że strasznie się polubiłam z papierem craftowym, więc bądźcie czujni, niebawem kolejne kartki w tej kolorystyce.

Kartki świąteczne są już dostępne w moim sklepie. Oczywiście nadal tworzę kolejne, więc stopniowo będą się pojawiać nowości. A poza kartkami mam zamiar przygotować jeszcze nowe modele biżuterii i dekoracje (mam nadzieję, że zdążę).

Planuję też kilka niespodzianek dla Was 😉 śledźcie mojego Facebooka i Instagrama 😉

P.S. Przypominam, że za zapis na NEWSLETTER jest – 20% do sklepu, ważne do końca listopada 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *